Psí salon

Nabízíme komplexní služby o vaše čtyřnohé mazlíčky malých i velkých plemen. Koupání s použitím certifikované psí kosmetiky, stříhání nejlepšími nástroji, česání a trimování srsti dle poslední psí módy, to vše z vašich pejsků udělá ještě větší fešáky a fenky budou ještě větší parádnice! Krácení drápků a depilace ušních chloupků zdarma v ceně střihu. 


Několik drobností, abychom všichni věděli, na čem jsme: 

Pro zkvalitnění a zrychlení služeb doporučujeme nepřítomnost páníčka při stříhání. My i pejsek se pak stříhání můžeme plně věnovat a předejdeme zbytečným úrazům. Vy si u nás dáte kávu a chvilku si oddechnete, pejsek si zatím nechá naparádit kožíšek a oběma vám bude fajn. Nebo si mezitím skočte ke kadeřníkovi, ať vám to sluší oběma!

Pro lepší finální vzhled střihu doporučujeme nechat pejska vykoupat a vysušit v salonu. Vypadá to vždycky o moc líp.

Pokud byste neměli zájem o vykoupání pejska, je třeba ho vykoupat a vyčesat předem doma. S neumytou a nevyčesanou srstí se pracuje podstatně hůře a my bychom stejně byli nuceni účtovat vám vyšší cenu.

V případě zplstnatělé a špinavé srsti bude účtován vyšší poplatek za střih.  

V salonu neprovádíme žádné drobné veterinární úkony. To přenecháme odborníkům.

V našem salonu NEPODÁVÁME žádné zklidňující prostředky. 

Nepřijímáme bez předešlé domluvy objednávky na psy agresivní, kousavé či jinak nezvládnutelné. Po domluvě se pokusíme společnými silami takového psíka zvládnout 

Dohodnutý čas je třeba dodržet! S ohledem na ostatní zákazníky musíte počítat s tím, že pokud se dostavíte se zpožděním delším než 15 min, s největší pravděpodobností již vašeho pejska nebudeme moci přijmout. V opačném případě, budete-li se moci dostavit dříve, zavolejte a domluvíme se, jestli je to možné.

Upravujeme pouze zdravé a očkované psy! 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!