Psí hotel

Pets care zprostředkovává hlídání s kompletní péčí pro vaše čtyřnohé miláčky všech ras a velikostí. Náš psí hotel nabízí ubytování v rodinném prostředí domu se zahradou. Vaši pejsci budou součástí našeho každodenního života. K dispozici budou mít dostatek pohybu, ať už s ostatními psími kamarády nebo samostatně.


Několik drobností, abychom všichni věděli, na čem jsme:

Ubytováváme pejsky všech ras a velikostí. Pokud je pejsek snášenlivý vůči ostatním psů umožníme mu dostatek pohybu s ostatními pejsky. Pejsci agresivní vůči ostatním psům budou ubytováni ve zvláštním režimu. Prosíme o sdělení této informace předem, předejdeme tím zbytečným nepříjemnostem.

Neubytováváme psy agresivní vůči lidem a háravé feny, to bohužel není v našich možnostech.

Krmivo doporučujeme vlastní, na které je pejsek zvyklí. Nabízíme i možnost dodání krmení, kterým krmíme vlastní psy. Jedná se o Brit Care Lamb&Rice. 


Venčení psů

Máte pocit, že váš čtyřnohý kamarád nemá během týdne, v době, kdy vy jste v práci, dostatek pohybu? Nebo prostě jen chcete, aby váš pejsek byl častěji venku? Nabízím venčení psů všech velikostí a ras. Samostatně nebo v doprovodu našich psích kamarádů.